Friday, March 10, 2017

Notes, Notes, Notes

I feel like everything these days is just notes. No completed thing, just notes. But I am taking them and walking with them and move them around in my body and flying them like kites and listening to them rustle and maybe someday I will make something.

16 comments:

laurie said...

I think that's a good idea. I call them slices. Moments. Scratchings. I don't always want or know how to sit down and make something whole, but I do know how to take notes. And I think that's a good start. It's like revving up your noticing muscles. Pinching ourselves awake.

I like your poems.

Didem Naz said...

Genel olarak kullanmış olduğumuz sunucular, bilgisayar ağlarından erişilebilen, diğer kullanıcıların erişebileceği ve her türlü kullanıma ve paylaşıma açık olan kaynakları barındıran bilgisayar birimidir. Veri Kurtarma Merkezi Her ağda sadece bir tane sunucu bulunacak diye bir kural yoktur. Her ağda sınırsız miktarda sunucu bulunabilir. Gerek birden fazla, gerek beşten fazla, bunu çoğaltan ve azaltan tek şey sunucuya olan ihtiyaçtır.

Didem Naz said...

İşlemlerimizde hiçbir şekilde çizik, toz, leke, kir ve diskin çalışmasını engelleyecek türde kötü unsur olmamaktadır. Bütün mühendislerimiz son derece nizami ve kendinden emin şekilde veri kurtarma, veri kopyalama, veri silme, veri klonlama, şifrelenmiş veriyi kurtarma ve kaybolan veriyi kurtarma hizmeti vermektedir. Sadece bununla kalmayıp herhangi bir fiziksel darbe sonucunda açılmayan diskinizi de açılır bir hale getirmektedir. Uzman veri kurtarma hizmeti için doğru adrestesiniz, özellikle de ATA veri kurtarma hizmetleri için.

Didem Naz said...


Sizin yapmış olacağınız her hangi ters hareketler verilerinizin tamamen silinmesine neden olabilir. Bu virüsten kurtulabilmenizin bir diğer seçeneği var ki o da “Sistem Geri Yükleme”, fakat bu virüs sizin sistem geri yükleme geçmişinizi de sildiğinden hiçbir işlem yapma CryptoLocker dosya kurtarma şansınız olmuyor.
Her ne olursa olsun bu tarz durumlarda işinden anlayan ve profesyonel olan veri kurtarma firmaları ile irtibata geçin.

Didem Naz said...

Her ne olursa olsun herhangi bir veri kaybı durumunda ya da verilerinizin şifrelenmesi durumunda bu işlerden iyi bir şekilde anlayan ve işin uzmanı olan veri kurtarma firmalarına müracaat etmelisiniz. Müracaat etmeniz gereken en deneyimli Hard Disk veri kurtarma firmalardan birisi olduğumuzu size belirtmek isteriz.
Firmamız işinin uzmanı olup aynı zamanda verilen disklerde marka, model, tip fark etmeksizin size veri kurtarma ve şifrelenmiş verilerin şifresini açabilme hizmeti vermektedir. Firmamız şifrelenmiş, çalınmış veya silinmiş verilerinizi kurtarıp size yeterli hizmeti vermekten daima gurur duymuştur ve duymaya da devam edecektir.

Didem Naz said...

Çok detaylı ve titiz laboratuvar ortamlarında çalıştığımız için, ürünlerinizde hiçbir çizik ya da toz ihtimali olmamaktadır.
Eğer herhangi bir NAS veri kaybı durumunuz olduğunda, NAS Veri Kurtarma kendiniz hiçbir şekilde müdahale etmeden, bizim gibi kaliteli ve detaylı veri kurtarma hizmeti vermekte olan firmalar aracılığıyla verilerinizi kurtarmak için irtibata geçiniz.

Didem Naz said...


Firmamız bize gelecek olan bütün RAID sistemlerindeki silinen, kaybolan, çalınan ve şifrelenen verileri en üst derecede gizlilik, güvenlik ve süreklilikle birlikte kurtarabilmektedir ve siz değerli kullanıcılarına RAID Veri Kurtarma bu hizmetin doğruluğunun ve kalitesinin garantisini vermektedir.

Didem Naz said...

Belki zaman geçtikçe SSD diskler diğer normal mekanik disklere göre oldukça güvenli ve dayanıklı hale gelebilir, hem de ufak boyutunu ve hızını kaybetmeden. Biz firmamız olarak size ne olursa olsun bütün değerli verilerinizi daha güvenilir SSD Solid State Disk Veri Kurtarma ve daha dayanıklı olan normal mekanik disklerinizde saklamanızı tavsiye ediyoruz. İşin iyi tarafı ise gönül rahatlığıyla işletim sisteminizi SSD diskinize kurabilir ve bu üst düzey hızın keyfini çıkarabilirsiniz.

Didem Naz said...

Fakat yine de sizin herhangi bir veri çalınmasında, veri kaybolmasında, veri silinmesinde ya da ürünün herhangi bir darbeden dolayı kullanılamaması durumunda hiçbir şekilde kendiniz müdahale etmeden, Sunucu Veri Kurtarma işini iyi bilen ve deneyimli veri kurtarma firmalarına ulaşmanızdır.

Didem Naz said...

Aynı zamanda sizin kendi imkanlarınızla üçüncü parti yazılımları kullanarak yapmaya çalışacağınız veri kurtarma, yedekleme, silme ve buna benzer işlemler flash diskinizi tamamen kurtarılmaz hale getirmek ile beraber bütün verilerinize veda etmeniz anlamına da gelebiliyor ve bu olasılıklardan kullanıcıların geneli hiçbir şekilde hoşnut kalmayıp yapmış USB Flash Bellek Veri Kurtarma olduğu yanlışlara karşılık pişman olabiliyor fakat iş işten geçmiş oluyor.
Siz siz olun bizim gibi işinde uzman, deneyimli, nizami ve kaliteli veri kurtarma firmalarıyla iletişime geçin ve daha sonra yaptığınız hatalardan dolayı hiçbir şekilde pişmanlık duymayın.

Unknown said...

Thank you for Instructions on Not Giving Up. Terrific/helpful poem
A well
Completed thing

Anonymous said...

Hello Ada,
I read your poem, "A Name", on the NYC subway's Poetry in Motion poster this past Friday and I thought this would be useful for you to know. According to the Bible, the only record of the story of the naming of the animals, it was Adam, not Eve, who named all living things.
"And the man [Adam] named every livestock animal and bird of the sky, as well as all the wild beasts." (Genesis 2:20)
As for Eve herself, the Bible tells us that it was Adam who named her as well.
"And the man called his wife's name Eve; because she was the mother of all living." (Genesis 3:20)
(In Hebrew, Eve is "Chava", which is etymologically related to the words "eim kol chai", mother of all living in Hebrew).

Caroline Gerardo said...

leave notes in phone, post its in the sky - keep that string close, you know the one that holds the cups together to listen to your heart.

trv istanbul said...

thanks good post nice very muchs

mustafa tan said...

Yeni Modeller istanbul travesti organizasyon sayfamızda ziyaretçilerini bekliyor. Spesifik yaklaşım ile ajans travesti
konu başlıkları ve ilginizi cezbedecek en gündemdeki travesti makaleleri ve hikayeleri .. Bunun yanısıra yeni yayına girecek olan Full Travesti sitemizde tüm Kadıköy travestileri
ile irtibatınızı sağlayabilirsiniz.

Temizlik Ankara said...

en yeni teknolojileri kullanan Doğa Temizlik,
Ankara Temizlik Şirketleri içerisinde 2015 yılından beri faaliyet göstermektedir.